Get Adobe Flash player

Dan Općine Radoboj


ČESTITAMO DAN OPĆINE RADOBOJ!


Svim mještankama i mještanima općine Radoboj, upućujemo čestitke povodom dana Općine Radoboj!


Zbog situacije sa epidemijom koronavirusa bili smo primorani otkazati sva tradicionalna događanja kojima obilježavamo Dan naše Općine, no unatoč tome Dan naše Općine nismo zaboravili i obilježiti ćemo ga našim srcima.
Molimo Vas da čuvate zdravlje i zdravlje Vaših bližnjih kako bismo što brže i uspješnije izašli iz ove teške situacije i nastavili s razvojem našeg Radoboja.

Tijekom obilježavanja Dana Općine Radoboj planirali smo prezentaciju promotivnog filma Općine Radoboj. Budući da smo zbog epidemije koronavirusa bili promorani otkazati sve planirane aktivnosti , promotivni film objavljujemo na našim stranicama. Uživajte u ljepotama Radoboja!

  Promo film Radoboj

 • Foto_1
 • Foto_10
 • Foto_11
 • Foto_12
 • Foto_13
 • Foto_14
 • Foto_16
 • Foto_17
 • Foto_18
 • Foto_2
 • Foto_3
 • Foto_4
 • Foto_5
 • Foto_6
 • Foto_7
 • Foto_8
 • Foto_9

Radno vrijeme

ponedjeljak - petak,
07:00 - 15:00

Projekt Aktivni i nakon 65-e

Korona virus

corona

NK Radoboj

Općina prijatelj djece

Legenda o dedeku i babici

Pristup staroj web stranici

Izjava o pristupačnosti

Izjava o pristupačnosti internet stranice Općine Radoboj

radoboj.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice radoboj.hr slažete se sa korištenjem kolačića.